W dniach 30.09-02.10 odbyło się w Czerwińsku n/ Wisłą ProVocatio pod hasłem "Positivum. Tabletki  z Krzyżykiem, czyli apteczka w warsztacie" prowadzone przez Ośrodek Młodzieżowo-Powołaniowy "Emaus". Pojechała na niego jedna z Animatorek (pisząca ten artykuł). Miały jechać inne trzy dziewczyny, jednak niestety w niemal ostatniej chwili się wycofały. Przyjazd i zapisy były zaplanowane do godziny 18:45, przybyliśmy z ks. kierownikiem punktualnie. Potem była kolacja, konferencja oraz Msza święta.

Następnego dnia były kolejne Konferencje, prace w grupach, a oczywiście potem był obiadek. Po rekreacji Msza święta. Wieczorem odbylo sie Uwielbienie z okazją do spowiedzi i ognisko w miłej atmosferze. Ostatniego dnia odbyła się konferencja podsumowująca, Msza święta gdzie uczestnicy wypowiadali się na temat swoich przeżyć przez te 3 dni. Po Eucharystii był przepyszny obiadek a potem wszyscy zaczeli się pakować i rozjeżdzac do domów.

Myślę, że każdy zażył odpowiednią dla siebie ilość tabletek z Krzyżykiem i zabrał trochę z Apteczki do swoich środowisk. Bardzo się cieszę, że mogłam jako pierwsza osoba z Sokołowa wziąć udział w tych rekolekcjach weekendowych i zachęcam, bo warto. Czekamy na więcej!

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)