29 października w naszym oratorium odbył się Bal Wszystkich Świętych. W nietypowy, ale jakże radosny sposób uczciliśmy święto Wszystkich Świętych, które nie powinno nam się źle kojarzyć, w końcu wspominamy tych którzy żyją w wiecznej radości.

Już dzień wcześniej w Oratorium rozpoczęły się przygotowania. Animatorzy wraz z księdzem asystentem i księdzem kierownikiem przygotowali piękne dekoracje, które jeszcze do tej pory można oglądać w Oratorium.

Zabawę rozpoczęliśmy od kilku gier i tańców integracyjnych, a potem zaczęła się dyskoteka. Z niesamowitą energią i radością wszyscy tańczyli i skakali. Dzieci pamiętały także o konkursie na przebranie. Mimo frekwencji, która nie była oszałamiająca, przebrania były różne i można było w nich wybierać. Po tańcach i posiłku rozwiązaliśmy konkurs i pomodliliśmy się na zakończenie.

Dzięki współpracy animatorów i nieocenionej pomocy księdza kierownika i księdza asystenta Bal można uznać za udany. Dzieci chociaż zmęczone, wyszły z Oratorium zadowolone. Mamy nadzieję, że obecni na Balu częściej będą wpadać do Ora ?

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)