W dniach 10-13 listopada w warszawskim Oratorium odbyło się Inspektorialne Spotkanie Animatorów pod hasłem "Miłość uczy zaufania". Z naszego Oratorium pojechało 9 animatorek wraz z księdzem Mariuszem i klerykiem Adrianem. Wyjechaliśmy w czwartek po godzinie 17, do Warszawy dojechaliśmy około godziny 19. Na miejscu zjedliśmy kolację i rozpakowaliśmy się.

Następnie zaczęło się przedstawiania swoich Oratoriów przez rożne miasta, które przybyły na te spotkanie. Nasze Oratorium przedstawiło krótki filmik. Następnego dnia odbyła się konferencja, Msza święta, warsztaty cyrkowe, pantomimy i magii. Z okazji Święta Niepodległości przedstawiony był rownież patriotyczny spektakl teatralny, wieczorem odbył się tradycyjny turniej piłki siatkowej.

W sobotę głównym punktem programu był w przypadku naszej grupy wyjazd do kina na Żoliborzu, gdzie obejrzeliśmy "Przełęcz Ocalonych". Po filmie udaliśmy się na około pięciokilometrowy spacer do Bursy Salezjańskiej na zaplanowaną kolację. W czasie drogi zwiedziliśmy trochę Starego Miasta.Po powrocie odbyło się uwielbienie, a następnie Msza święta. W niedzielę rano niestety musieliśmy się powoli żegnać z tym miejscem, ponieważ już niedługo po Mszy świętej wyjechaliśmy do naszego miasta - Sokołowa. Ten wyjazd był naprawdę udany. Już nie możemy doczekać się kolejnego ISA, które odbędzie się w Różanymstoku.

isawawaplakat

Więcej zdjęć na fejsie Oratorium w Warszawie.

 

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)