13-17 stycznia w naszym oratorium odbywały się Zimowe Zajęcia Edukacyjne. Dzięki zaangażowaniu animatorów i księdza kierownika na dzieci czekały liczne zabawy, atrakcje i nagrody. Frekwencja dopisała nad wyraz, brało w nich udział 75 osób. A wszystko pod hasłem "Czarujemy uśmiechy" i uśmiechów było co niemiara :)

Zaczęliśmy w poniedziałek, jak to bywa na początku wszyscy musieliśmy się poznać w czym pomogły nam zabawy i tańce integracyjne. Wtorek, czyli walentynki. Punktów w planie było bez liku. Tutaj film, później dyskoteka, wyjście na dwór, no i oczywiście pyszny obiad na który codziennie wszyscy czekali z utęsknieniem. Środa upłynęła nam aktywnie, po filmie i krótkiej pracy w grupach, spędziliśmy trochę czasu na zajęciach ruchowych. Chłopcy grali w piłkę, a dziewczynki miały zajęcia z aerobiku. Po południu była wielka niespodzianka - nasi animatorzy stali się iluzjonistami i zaprezentowali swoje umiejętności dzieciom. W czwartek odbyliśmy wielką wyprawę na basen. Wszyscy grzecznie, ale z energią bawili się w wodzie. No i w końcu przyszedł piątek. Po Mszy świętej oficjalnie zakończyliśmy nasze zajęcia i chociaż może trochę zmęczeni, ale jednak smutni, że to już koniec rozstaliśmy się z tymi 59 dziećmi, które spędziły z nami pierwszy tydzień ferii.
Wiele zabawnych i miłych wspomnień zrodziło się w ostatnim tygodniu. Wierzymy, że właśnie one sprawią, że wielu z naszych gości zobaczymy w Oratorium jeszcze nie raz.

 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)