Dobrze jest spędzić majowy weekend w dobrym towarzystwie, a nie ma lepszego niż spotkać się w gronie animatorów na ISA. W dniach 28 kwietnia – 1 maja odbyło się tym razem w Różanymstoku Inspektorialne Spotkanie Animatorów.

Przybyliśmy do krainy zimna w piątkowy wieczór i mimo deszczu, zaczęło sie niesamowitym pokazem ognia, zaprezentowanym przez grupę Cyrkplozja. W bardzo kreatywny i zabawny sposób prezentowaliśmy także nasze oratoria.

 

Drugi dzień był pełen wrażeń zaczęliśmy go oczywiście od modlitwy i śniadania. Później wysłuchaliśmy konferencji o Piątce Poznańskiej wygłoszonej przez ks. Kaweckiego. Po obiedzie mieliśmy okazję wziąć udział w warsztatach cyrkowych, jeździeckich i animacjach ruchowych. Program dopełniła Msza i wieczór uwielbienia.

Następny dzień upłyną nam ruchliwie, po porannej konferencji i Mszy świętej, szaleliśmy biegając za kartkami, czyli gra francuska pełną parą. Gdyby mało było komuś ruchu, następnym punktem programu był turniej w piłkę nożną o puchar Kustosza. Później było coś dla brzuszka, każdy mógł upiec sobie pyszną kiełbaskę przy ognisku. Na zakończenie dnia, wyszaleliśmy się na dyskotece. Nie obyło się bez małych problemów, które sprawnie zostały opanowane.

Ostatniego dnia, pożegnaliśmy się z Matką Boską Różanostocką Mszą świętą pod przewodnictwem i Słowem księdza Inspektora. Jak zwykle po ISA wszyscy rozstawali sie z wielkim smutkiem, ale nie ma co żałować, bawiliśmy się świetnie, a przecież to nie jest ostatnie wspólne spotkanie. Duże podziękowania nalezą się księdzu kierownikowi i księdzu asystentowi, bez których wyjazd by się nie odbył.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)