Już w najbliższą sobotę, 17 czerwca 2017, o godzinie 10.00 rozpocznie się 5. Jubileuszowy Turniej w piłkę nożną o Puchar Księdza Bosko.

W programie sport, zabawa, muzyka, tańce, coś smacznego i wiele innych niespodzianek.

Zapisy w Oratorium tylko we wtorek i środę (13-14 czerwca) w godzinach 16-20 - po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane...

Zapoznaj się z Regulaminem (w rozwinięciu) i wal do Ora zapisać drużynę :)

REGULAMIN
V TURNIEJU O PUCHAR KSIĘDZA BOSKO
W PIŁCE NOŻNEJ

 1. Rozgrywki odbędą się w sobotę, 17 czerwca 2017 r. i rozpoczną się o godzinie 10.00.
 2. Drużyny podzielone będą na dwie kategorie wiekowe:
 • klasy 1-3 szkół podstawowych
 • klasy 4-6 szkół podstawowych
 • open (gimnazjum i starsi) Utworzenie kategorii będzie zależało od ilości zgłoszonych drużyn (minimum 3).
 1. Do udziału w rozgrywkach zaproszeni są zarówno chłopcy, jak i dziewczęta.
 2. Drużyna powinna liczyć co najmniej 7 zawodników (6 + bramkarz).
 3. Drużyna musi przygotować swoje logo - plakat na kartce A4.
 4. Drużynę należy zgłosić oraz uiścić opłatę wpisową w dniach 13-14 czerwca 2017 roku w godzinach 16-20 w Oratorium. Wpisowe wynosi 15 złotych od drużyny. Po 14 czerwca 2017 roku zgłoszenia nie będą przyjmowane. Zgłoszenia przyjmują Animatorzy lub w razie ich nieobecności salezjanie.
 5. Dla najlepszych drużyn w każdej z kategorii, najlepszego bramkarza oraz króla strzelców przewiduje się nagrody.
 6. W rozgrywkach obowiązują wszystkie zasady piłki nożnej (bez spalonych).
 7. Uczestników obowiązuje szacunek wobec wszystkich biorących udział w zawodach: kolegów z drużyny, rywali oraz organizatorów. Kto nie zastosuje się do tej zasady, wyklucza się ze wspólnej zabawy.
 8. Mecze będą sędziowane. Za niestosowanie się do zasad piłki nożnej podczas meczu, sędzia może ukarać zawodnika żółtą lub czerwoną kartką. Czerwona kartka jest równoznaczna z opuszczeniem boiska. Zawodnik który w dwóch meczach otrzymał dwie żółte kartki lub czerwoną kartkę, pauzuje w kolejnym meczu. Do sędziów należy również rozstrzyganie wątpliwości co do regulaminu.
 9. System rozgrywek:
 • Jeśli w danej kategorii będzie nie więcej niż 5 drużyn, to gramy systemem ligowym ("każdy z każdym"), za zwycięstwo przyznaje się 3 punkty, za remis 1, za porażkę 0. Następnie podliczamy punkty.
 • Gdy w jednej kategorii znajdzie się co najmniej 6 drużyn, dzielimy je na 2 grupy i gramy systemem ligowym. Zwycięzca grupy przechodzi do finału. Drużyna, która zajmuje 2 miejsce w grupie, gra o 3 miejsce w turnieju. W razie remisu decyduje mecz dogrywkowy, bądź konkurs rzutów karnych (w zależności od ograniczeń czasowych).
 1. Ze względu na ograniczony czas turnieju, długość poszczególnych meczy zostanie określona w dniu rozgrywek, w zależności od liczby drużyn biorących w nim udział.
 2. Na sztucznym boisku zabrania się gry w korkach, osoby w takim obuwiu nie będą dopuszczone do gry.

Oratorium im.  Bł. Filipa Rinaldiego
w Sokołowie Podlaskim

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 5.00 (1 głos)