Dnia 12-14.11.2021 przedstawiciele naszego oratorium\ Animatorzy z naszego Oratorium uczestniczyli w Inspektorialnym Spotkaniu Animatorów w Woźniakowie. Spotkanie Animatorów rozpoczęło się wspólną kolacją, następnie każde z Oratoriów zaprezentowało się, a ten krótki dzień zakończył się wspólną modlitwą.

Kolejnego dnia nasi Animatorzy poprowadzili poranną modlitwę. W sobotę mieliśmy w planie dużo ciekawych zajęć. Najpierw odbyły się konferencje z podziałem na stopnie, następnie wszyscy uczestniczyliśmy we wspólnej Eucharystii, po czym udaliśmy się na obiad. Kolejnym punktem była rekreacja, a zaraz po niej warsztaty. Do wyboru było aż 5 różnych grup: teatralne, teatralno-wokalne, warsztaty tańca współczesnego, warsztaty tańca z elementami partnerowania oraz warsztaty medialne. Na koniec dnia wzięliśmy udział we wspólnym Wieczorze Uwielbienia.

Ostatni dzień ISA rozpoczęliśmy śniadaniem, modlitwą oraz pracą w grupach na której zostaliśmy poproszeni o opinie na temat ISA. Po czym uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, zjedliśmy ostatni wspólny posiłek i pełni motywacji do dalszej posługi rozjechaliśmy się do swoich miast.

Warto wspomnieć, że w ISA brały udział takie miasta jak: Suwałki, Ełk, Olsztyn, Żyrardów, Sokołów Podlaski, Czerwińsk nad Wisłą, Płock oraz Łódź.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Ocena 0.00 (0 głosów)